Vijesti

Utakmice 04 Lipanj 2019

Klupska specijalna izložba Dugo Selo Featured

Rate this item
(0 votes)

Klupska specijalna izložba održana je 20.04.2019. godine u Dugom Selu.

Sudac: Dragan Zemljič (SLO)

 

REZULTATI

 

KLUPSKI PRVAK I NAJLJEPŠI PAS PASMINE

ALLANDAR’S HECTOR

Uzg: Andrea Faggian

Vlasnik: Andrea Faggian

 

KLUPSKA PRVAKINJA

BRITA

Uzg.: Slobodan Tomič

Vlasnik: Zdenko Očko

 

MLADA KLUPSKA PRVAKINJA

HELLA OD GLOŽINIĆA

Uzg.: Miroslav Gložinić

Vlasnik: Miroslav Gložinić

 

MLADI KLUPSKI PRVAK

BALTO

Uzg.: Stjepan Jagodić 

Vlasnik: Marijan Tušek

 

 

Mužjaci

Mužjaci

Razred: MLADI

GROM HUNTER’S DREAM OF GRAČEC; ODLIČAN

O: CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE M: FRANKA HUNTER’S DREAM OF GRAČEC Uzg.: Velimir Sruk Vlasnik: Katja Plohl, Carl-Lutz Weg ½, Wagna, Austrija

 

BALTO; ODLIČAN, PRVAK RAZREDA MLADIH, MLADI KLUPSKI PRVAK

O: CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE M: HEDA OD GLOŽINIĆA Uzg.: Stjepan Jagodić  Vlasnik: Marijan Tušek, Švaljkovec 56, Sveti Križ Začretje

Razred: MEĐURAZRED

JACK OD STULIĆA; ODLIČAN, CAC

O: PIER DEL MONTE TITANO M: SUZI OD PITEŠE Uzg.: Ivica Stulić Vlasnik: Ivica Stulić, Put Grgura Ninskog 46, Nin

BREGO; ODLIČAN

O: CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE    M: HEDA OD GLOŽINIĆA Uzg.: Stjepan Jagodić Vlasnik: Zoran Kapetanović, Frankopanska 101, Staro Petrovo Selo

LIMA OD PITEŠE; ODLIČAN, R. CAC

O: PRADELLINENSIS BOB M: PUMA OD PITEŠE Uzg.: Zlatko Piteša Vlasnik: Mario Škrtić, Lipanjska 9, Karlovac

Razred: OTVORENI

ALLANDAR’S HECTOR; ODLIČAN, CAC, BOB, KLUPSKI PRVAK

O: FULIR HUNTER’S DREAM OF GRAČEC M: MOLLY OF DRAMISTA Uzg: Andrea Faggiani Vlasnik: Andrea Faggiani, Scalierova 54, Pula

Razred: RADNI

CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE; ODLIČAN, CAC

O: PANTER OD ZAGORSKE GRUDE M: DONA OD ZAGORSKE GRUDE Uzg.: Marijan Tušek Vlasnik: Marijan Tušek, Švaljkovec 56,  Sv. Križ Začretje

Ženke

Razred: MLADI

PERLA STEP-HAUS ZORIĆ; ODLIČAN

O: JACK STEP-HAUS ZORIĆ M: BONA’S LONI Uzg.: Step-Haus Zorić, Miloš Zorić Vlasnik: Stjepan Tomašek, Florijana Andrašeca 109, Dekanovec

FORA OD ZAGORSKE GRUDE; ODLIČAN

O: CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE M: MEGI OD LOVRENČIĆA Uzg.: Marijan Tušek Vlasnik: Boris Lovrenčić, Lepajci 95, Krapina

HELLA OD GLOŽINIĆA; ODLIČAN, PRVAK RAZREDA MLADIH, MLADA KLUPSKA PRVAKINJA

O: ROBBEN DI SAN MAMILIANO    M: GORA Z POTONSKEY LUKY Uzg.: Miroslav Gložinić Vlasnik: Miroslav Gložinić, Pavla Kvakana 17, Đelekovec

GREAT-BRITA V.G.; ODLIČAN

O: KAKA V.G M: KUPA Uzg.: Nenad Jagodić Vlasnik: Matija Jagodić, Staro Čiče Seljine brigade 62, Vukovina 

Razred: MEĐURAZRED

BRITA; ODLIČAN, CAC

O: CEZAR OD ZAGORSKE GRUDE M: HEDA OD GLOŽINIĆA Uzg.: Stjepan Jagodić  Vlasnik: Stjepan Jagodić, I.G. Kovačića 14, Velika Gorica

Razred: OTVORENI

BETA D. K. VENATOR D’URSUS; ODLIČAN, R. CAC

O: ISEGRIMM AUS DEM KÖNIGSWALD M: MICSKEI ZSAZSA Uzg.: Nagy-Kovencz Osolya  Vlasnik: Vlado Horvat, Potočani 24, Slatina

PENY V.G.; HR25078NEK; ODLIČAN, CAC

O: CASPER OD PITEŠE M: KOBRA Uzg.: Nenad Jagodić Vlasnik:  Vlasnik: Nenad Jagodić, Staro Čiče Seljine brigade 62, Vukovina

Razred: RADNI

CATARA; ODLIČAN, R. CAC

O: APOLO OD PITEŠE M: DEA Uzg.: Kristinko Mužic Vlasnik: Kristinko Mužic, Drenje 11, Zagreb

BRITA; ODLIČAN, CAC, KLUPSKA PRVAKINJA

O: ARTUR M: DONA Uzg.: Slobodan Tomič Vlasnik: Zdenko Očko, P. Biškupa 13, Bjelovar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Image Gallery

Tags
Read 274 times
Last modified on 04 Lipanj 2019